Kargo ve Taşıma Bilgileri

Kargo ve Taşıma Bilgileri

 

Bulunduğum adrese kargo teslimatı yapılıyor mu?

 

Anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları Türkiye'nin her bölgesine teslimat yapıyor ancak bazı özel bölgeler için teslimat günü ya da şekli değişkenlik gösterebilir.

 

Siparişimdeki ürünlerin kargo takip numarasına nasıl ulaşabilirim?

 

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra kargo takip bilgileriniz size SMS ve e-posta aracılığıyla iletilir.

 

Bu bilgilendirme size ulaşmadıysa Modatools.com.tr 'ye bayi girişi yaptıktan sonra sırasıyla "Hesabım - Siparişlerim - Sipariş Takibi" adımlarını izleyerek kargo takip bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

 

Siparişiniz "Kargoya verildi" statüsünde görünmesine rağmen kargo bilgilerine ulaşamıyorsanız üyeliğinizle "Bize Sorun" sayfasından, Whatsapp uygulaması aracılığıyla online olarak  müşteri hizmetlerimizden 7/24  bize ulaşabilirsiniz.

 

Siparişim elime ne zaman ulaşır?


Sitemizden, alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-mailin size yollanması gereklidir. Normal şartlarda sitemizden yaptığınız alışverişler en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir.